• Accueil
  • IT Вакансії
  • Кар’єра В It: Посада Sales Manager Все Про Пошукову Оптимізацію Та Веб Розробку Українською

Кар’єра В It: Посада Sales Manager Все Про Пошукову Оптимізацію Та Веб Розробку Українською

Пропонуємо огляд найбільш популярних спеціальностей в ІТ, де поглиблені математичні знання не знадобляться. Часто розробники такого рівня будуть занадто дорогі, щоб використовувати їх в pre-sales активностях. В такому випадку можна обговорити слот у 25-50% часу, який людина може виділити для проведення pre-sales. DOU повертається з новим випуском рубрики, присвяченій запитанням на співбесідах, що допоможуть пошукачам роботи якісно підготуватися до інтервʼю. Раніше ми фокусувалися на технічних вакансіях, але через підвищений попит на напрям Sales вирішили присвятити нову статтю менеджерам з продажів.
Компанії ж, що пропонують свої послуги або товари закордонним клієнтам, хочуть у свою команду сейлзів людину з рівнем англійської не нижче Intermediate, а найчастіше навіть Advanced. Знати мови програмування проджектам не потрібно, достатньо розуміти, як влаштовані процеси розробки, а також володіти технічною термінологією для легкої комунікації з членами команди. Також обов’язково розбиратись в методологіях управління проєктами — все це легко вивчити на курсах. Сфера інформаційних технологій овіяна багатьма стереотипами. Наприклад, що для успішної кар’єри в ІТ обов’язково бути «технарем» та вміти писати код.

Директор з продажу взаємодіє з командою, клієнтами, керівництвом, відділами маркетингу, розробки, фінансів і юрвідділом. За такої кількості контактів неминуче виникають проблемні моменти, тому без уміння їх вирішувати — ніяк. Внутрішній план продажів заснований на поточному статусі угод, кількості запитів клієнтів і потенційному попиті. Розробляється безпосередньо Head of Sales Department, враховує взаємодію з іншими відділами та реальні можливості сейлзів. Також внутрішній план зазвичай містить ризик-менеджмент і передбачає досягнення більш реалістичних показників, ніж офіційний. Адже на ринку IT постійно з’являються нові продукти і послуги.
Робота Sales менеджера — це постійне різноманіття завдань, можливість розширювати кругозір, заявити про свою країну та свою команду на весь світ. Менеджер з продажу укладає договір із клієнтом, фіксуючи всі домовленості та нюанси. У будь-якій із категорій Sales Manager може покривати весь цикл продажів або відповідати лише за конкретний етап.
За справу береться команда розробки та проєктний менеджер. Тепер Sales виступає для клієнта каналом зворотного зв’язку. Регулярні фідбеки важливі не лише для підтримки очікувань замовника, але й для пошуку нових можливостей для допродажу (up-sale).
Вся робота пов’язана з людьми, прямо або побічно. Якщо ми говоримо про продажі в IT, то спілкування відбувається безпосередньо з клієнтами й колегами, а отже, потрібно бути готовим до стресових ситуацій. Пропонуємо короткий огляд найбільш затребуваних професій в IT для гуманітаріїв — що варто вміти та чим потрібно займатися. До речі, з наукового погляду, розподіл людей за складом розуму вважається некоректним, це доведено нейробіологами.
Для більшості компаній досвід роботи з CRM-системами або хоча б уявлення про те, що це таке, — обов’язковий пункт. Якщо це єдине, з чим ви не стикалися, але у вас є бажання працювати сейлзом, і ви підходите за іншими критеріями, не варто впадати у відчай. Потрібно шукати вакансії, де знання CRM-систем буде вказане як «бажане, але необов’язкове» і вчитися вже в процесі роботи. Якщо в описі посади цього пункту нема, краще уточнити в HR-а.

Скільки Заробляє It Sales Manager

Процес взаємних правок контракту може тривати тижні, іноді місяці, що збільшує і без того тривалий термін закриття угод в IT-сфері. Розповімо докладно про дану платформу і специфіку роботи з нею. Тебе зацікавила вакансія, і ти хочеш працювати та розвиватися разом з нами?
хто такий it sales manager
Щоб опанувати професію ІТ з нуля, знадобиться всього кілька місяців онлайн-навчання. Наприклад, курс Project Manager дозволяє отримати необхідні теоретичні знання, закріпити їх на практиці та вже при проходженні останніх уроків знайти роботу за фахом. Загалом спеціальність QA-engineer чудово підійде для тих, хто шукає можливості швидкого старту в ІТ-сфері та в процесі роботи готовий навчатись заради кар’єрного росту. Маркетинг простими словами – це процес залучення споживачів, за допомогою різних способів та інструментів для подальшого продажу їм товарів або послуг. SEO-оптимізація сайту – важливий етап у просуванні бізнесу та генерації релевантного трафіку. Менеджеру з продажу необхідно відмінно володіти іноземною мовою, розбиратися в предметі продажів, мати мінімальні уявлення про технологіях і процесах розробки, знати ринок.

Підтвердіть Вашу Ел Пошту

Усе це напрацьовується досвідом, опрацюванням відповідних навичок на тренінгах і курсах з продажу, управління командами та інших. Також не забувайте про онлайн семінари та вебінари, подкасти від експертів, профільну літературу і все, що може допомогти підвищити ваші скіли. Постійний саморозвиток, пошук найкращих рішень для роботи менеджерів і прагнення бути кращим — запорука успішної роботи на позиції Head of Sales Department. У деяких командах це по факту помічник Sales менеджера.

  • Але уявіть, як розробник намагається розповісти про переваги продукту мовою, яка незрозуміла клієнтам.
  • Такий підхід сприяє швидшій адаптації випускників до кваліфікаційних вимог ІТ-ринку.
  • Для більшості компаній досвід роботи з CRM-системами або хоча б уявлення про те, що це таке, — обов’язковий пункт.
  • Працювала з клієнтами в продуктовій компанії Competera, будувала сейлз-процеси й лідген в американському стартапі Hideez та займалася Sales Development у Very Good Security.
  • Хоча у повсякденному житті дуже часто спостерігається.

Перше — це про те, як знайти та залучити  клієнта, а друге — як підписати угоду. Будь-який Sales менеджер прагне сформувати свою мережу контактів, яка б приносила компанії проєкти. Так би мовити, спочатку попрацювати на заліковку, щоб потім заліковка працювала на тебе.
Якщо вам цікавіше бути частиною команди розробки, відстежувати етапи створення продукту та допомагати команді рухатися до мети — то вам, скоріше, у проєктний менеджмент. Sales Manager високорівнево дивиться на весь процес. Він спрямовує команду на пошук рішення, пропонує концептуальне бачення. Якщо ви не маєте досвіду продажів або не дуже знайомі зі сферою ІТ, то вам потрібно зрозуміти специфіку галузі, як працюють продажі (зокрема в ІТ). Крім того, необхідно вивчати продукт, зрозуміти як відбувається процес його розробки і володіти мінімальною технічною термінологією. Основна робота sales-менеджера — пошук клієнтів.
Також це підвищує контроль і самоконтроль безпосередньо всередині колективу — співробітники самі починають «підганяти» один одного, щоб виконати планові показники вчасно. Також менеджер з продажів в ІТ займається моніторингом ринку та конкурентів, постійно працює над оновленням бази контактів, підготовкою презентації та комерційних пропозицій. Компанії ж, що пропонують свої послуги або товари закордонним клієнтам, хочуть у свою команду сейлзів людину з рівнем англійської не нижче Intermediate, а найчастіше навіть Advanced.

Є Питання? Заповни Форму – Ми Тобі Зателефонуємо Та Все Підкажемо 💙

Причому це «десь» має бути в електронному вигляді, щоб доступ був у всієї команди. Менеджер з продажу — він і в Африці менеджер з продажу. Обов’язки, що у сфері IT, що за її межами звучать дуже схоже, якщо не однаково — вакансія IT Sales Manager знайти клієнтів, зацікавити в покупці й переконати, що життя без цього продукту не буде повноцінним. Sales-менеджер у IT – це спеціаліст, який відповідає за продажі ІТ-продуктів, рішень та цілих проектів.
хто такий it sales manager
Будь-який бізнес, який продає товари чи послуги, потребує менеджерів по продажах. Але традиційно саме ІТ-галузь найчастіше має найбільшу кількість вакансій для спеціалістів цього напрямку. Якщо ви вирішили розпочати кар’єру в ІТ, радимо звернути увагу на позицію sales supervisor. Ми розповімо, які переваги, крім високої зарплати та попит на кадри, дає цей напрямок та який досвід допоможе досягти перших успіхів. Посади Project Manager та Product Manager часто не розрізняють, однак це дві окремих професії з різними компетенціями.
Однак у галузі інформаційних технологій, як і в будь-якій іншій, є безліч допоміжних процесів, і вона не може існувати виключно завдяки фахівцям одного профілю. Ці фахівці не знаються на коді, проте посідають важливе місце в штаті ІТ-фірми. Більш того, вони також вважаються «айтівцями», адже мають тісний зв’язок із цифровим продуктом, хоч і не прямим чином. Офіційний план продажів — це план для всього відділу, який зазвичай відображає бажання керівництва компанії знизити витрати і отримати зростання обороту/прибутку за певний період часу. В ідеалі, в його розробці має брати безпосередню участь Head of Sales, адже він може ввести поправки на поточні реалії ринку, врахувати особливості попиту і пошуку клієнтів. На практиці офіційний план продажів часто дають «зверху», він спрямований на отримання максимальних показників і при цьому може не враховувати безліч моментів.
Залучення клієнтів або іншими словами лідогенерація – найголовніша умова наповнення вашої воронки продажів і успіху будь-якого бізнесу. Давайте детально обговоримо, що ж таке лідогенераціі. Хочеш почати кар’єру в IT, але не маєш досвіду? Компанія Galaxy IT в пошуках спеціаліста на посаду Trainee/Junior Sales менеджера з повним супроводом навчання під наглядом досвідчених спеціалістів. Якщо ти комунікабельний, наполегливий та любиш, коли результат залежить тільки від тебе — тобі до нас. Робота IT-сейлза — це приблизно ⅓ комунікації з клієнтами, налагодження зв’язків і ⅔ рутинних завдань на кшталт ресерчу, обробки документації.

Часто сейлз у функціональній команді зростає від лідгена до SDR-а, потім, як правило, в Sales Executive або в інші ролі у продукті/компанії. 🤓 продумує стратегію для подальших продажів на основі аналізу попередніх; бере участь в удосконаленні продуктів або послуг компанії. Потреби в знанні мов програмування у product-менеджерів немає, проте важливо розуміти принципи та етапи проєктування продукту, процеси розробки та основи продуктової аналітики. Робота PM-ом гарнооплачувана, перспективна та цікава, а ще — з низьким порогом входу.

Вимог у володінні мовами програмування до «сейлзів» немає, але розуміння особливостей та процесів розробки стане у пригоді. Чуючи вислів «робота в ІТ», більшість людей подумають про програмістів. Це логічно, адже в ІТ-компаніях розробка веб-продуктів відіграє ключову роль, і переважають в них дійсно девелопери.
Оплата здійснюється за фактом виконаної роботи. До найбільш високооплачуваних та складних професій належить професія менеджера. Це людина, яка має планувати, організовувати, координувати та контролювати певні процеси на фірмі. Якщо поєднати ці функції ще з одною – продажем, то отримаємо професію сейзл-менеджера ( менеджера з продажу).

admin

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée.